9999 1231 slider123 777 itc carpets halı 666 toplan 444 inanlar1 555 carpet08 carpet04 carpet10 hotel21 hotel23 hotel29 hotel45 trans05 work01 cami cami2 work02

Teknik Özellikler

1987 yılından beri duvardan duvara pazarında yer alan   BURCU HALI, Avrupa'nın Pazar lideri olan markaların Türkiye temsilcisidir.

Projelerde müşterilerin ihtiyaçları dikkate alınarak özel olarak tasarlanmış kalite,desen ve renklerde 800 gr'dan 1.450 gr'a kadar Polyamide 6 ve Polyamde 6.6 esaslı hammaddeler kullanılarak imal edilen ürünlerimiz;Avrupa'daki en ileri  Cromojet baskı tekniğine sahip  ITC  ve  CARUS (Belçika) tesislerinde üretilmektedir.

PP  ve  Polyamide ipliklerle üretilen ve modern çizgileri ile mimarların vazgeçemediği Karo halılarımız Avrupa'dan ithal edilmekte ve yüksek metrajlarda İstanbul stoklarımızdan teslim edilmektedir.

Her bütçeye uygun özgün desen ve renklerden oluşan geniş yelpazemiz, deneyimli montaj ekiplerimiz ve asla taviz vermediğimiz titiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile

30 yıla varan tecrübemizi sizlerle buluşturuyoruz.... 

Elektronik  jakarlı AXMINSTER tezgahlarda tüm desenler,arzu edilen renk kombinasyonlarında 14 mm hav yüksekliğine kadar dokunabilmektedir.

Yine KONTRAT HALI sektöründe ‘VERJLİ’ tabir edilen WIRE WILTON tarzı halıların Türkiye’de tek üreticisidir.

Elektronik Jakarlı olan bu tezgahlarda  5 mm  ile 12 mm arası hav yüksekliğine sahip Cut Pile  (kesik hav), Loop

Pile (bukle), Cut Loop (kesik hav-bukle karışımı) ve Level Loop (değişken seviyeli bukle) halılar,arzu edilen renk ve desenlerde dokunabilmektedir.

Otel ve Kontrat yün halı üreticimiz Angora Halı, WOOLS OF NEW ZELLAND (Yeni Zellanda Yün Birliği)’in 2006 yılından bu yana lisans ve teknoloji partneridir. (Lisans no: en 205604)

Firmamız,ayrıca Internatıonal Maritime Organization (ımo) Wheelmark sertifikasına sahiptir.

Bu sayede lüks yolcu gemilerinin talep ettiği ‘’geç alev alma’’kriterlerine uygun AXMINSTER halı dokuması yapabilmektedir.

Üretilen halılar:

Cromojet baskı desenli halı,dokuma halı,otellere özel baskılı halı,% 100 polyamid baskılı halı,%80 yün-%20 polyamid baskılı halı,yoğun trafik halı,koridor halısı,contrat carpets,desenli oda halısı.

  • ITC
  • Carus
  • İncati
  • Domo
  • Flotex
  • Angora
  • İdeal