Axminster Halıları

Axminster kaliteli halılarımız, ağır trafik alanlarında uzun ömürlü güzellik ve ek güç için %80 saf yün/%20 anti-statik naylondan dokunmaktadır.

İki katlı iplikler, halı tasarımlarını canlandıran canlı renkler için çile boyanmıştır. Prestij ve karmaşık sözleşme ve konukseverlik tesisatları için belirleyici nihai seçim olarak, yün açısından zengin Axminster halıları, piyasadaki diğer döşeme yüzeylerinden daha estetik, dayanıklılık, görünüm tutma ve genel değerde önemli avantajlar sağlar.

Doğal direncinin bir sonucu olarak, yün açısından zengin Axminster halıları, uzun süreli görünüm tutma, sıkıştırma özelliklerinden mükemmel iyileşme ve azot dioksit ve kükürt dioksit gibi zararlı kirleticileri absorbe ederek hava saflığına katkıda bulunan bir faktöre sahiptir.
Yün açısından zengin Axminster halı alternatif olarak, Burcu Halı da %100 naylon dahil olmak üzere diğer kazık iplik seçeneği sunuyor.

Bir projenin başında kurulan yaratıcı ve teknik uzmanlığımızı birleştirerek ve “woven to plan” tam uzunlukta rulolarda tüm tasarımlar üretmek için gelişmiş elektronik Jakarlı teknoloji kullanarak, halıları tasarımın karmaşıklığına sınırlama olmaksızın Mühendisi edebiliyoruz. Bu yenilikçi teknoloji, az ya da hiç çapraz birleştirme, azaltılmış dikiş maliyetleri ve kurulum süresi ile sonuçlanır, mükemmel köşe ayrıntıları, tekrarlar ve renk yerleşimi sağlar ve en önemlisi minimum israfın ilave fayda sağlar.

AVANTAJLARI

Axminster Halı

Kaliteli halı dokuma işçiliğinin zengin geleneğini taşıyan BURCU ‘ In Couristan Sözleşmesi * Hospitality Division, sektördeki en çok yönlü ve esnek özel Dokuma Axminster programını sunmaktadır• Axminster’in Eski İngiliz kasabasında 18. yüzyılın ikinci bölümünde ortaya çıkan bir tür el örgüsü adını alan dokuma Axminster halıları, piyasadaki diğer döşeme yüzeylerine kıyasla estetik, performans ve değer açısından önemli avantajlara sahip tasarımcılar, mimarlar ve son kullanıcılar sunmaktadır.

ÖZEL DOKUMA AXMİNSTER PERFORMANS YÖNERGELERİ MEVCUT” STANDART OLMAYAN ” AXMİNSTER-HALI KAROSU
Mülk Alan Standart Lüks İplik
Otel Misafir Odası /
Süitler
7*7 7*8 80% Yün/ 20% Naylon
Otel Koridorlar 7*8 7*9 80% Yün/ 20% Naylon
Otel Balo Salonu/
Kamu Alanları
7*9 7*10 80% Yün/ 20% Naylon
Gazino Ana Kat 7*10 7*11 80% Yün/ 20% Naylon
Golf Klübü 7*9 7*10 80% Yün/ 20% Naylon
Restoran 7*9 7*10 80% Yün/ 20% Naylon
veya 100% Naylon

Yarn Blends

  • 80% Yün/ 20% Naylon
  • 100% Boyalı Naylon İplik
  • 100% Boyalı Naylon Solüsyon
  • 100% Boyasız Yün

AXMINSTER EK FAYDALARI

Sınırsız renk seçenekleri ve tasarım olanakları
Desen netliği ve yüksek çözünürlük
Üstün dayanıklılık ve görsel korunum
Bakım kolaylığı
Ses yalıtımı
Nefes alan dokuma
Zamanla test edilmiş, kanıtlanmış performans
Statik ve küf dirençli
Aleve dayanıklı
Çok az veya hiç çapraz bağlantı yok
Daha düşük dikiş maliyeti
Daha hızlı kurulum süresi
Daha uzun ömür
Minimum düzeyde israf

Switch The Language